Bezpečná platba

NAJVÝHODNEJŠIA forma úhrady je BANKOVÝ PREVOD na účet Tatra banky SK7211000000002948048040. Ako VS použite prosím číslo objednávky. Informácie k tomto spôsobu úhrady (ak si ho vyberiete), Vám budú zaslané aj samostatným e-mailom po ukončení objednávky. Vaša objednávka bude pripravená a odoslaná na druhý pracovný deň po pripísaní prostriedkov na náš účet v Tatra banke. Platba prevodom na účet je bezplatná.

Ďalšia možnosť úhrady je PLATBA PLATOBNOU KARTOU prostredníctvom oficiálneho a bezpečného terminálu CardPay Tatra banky. Platba kartou je taktiež bezplatná.

Máte tiež možnosť úhrady vašej objednávky spôsobom HOTOVOSŤ alebo DOBIERKA. To znamená, že objednávku vo forme zásielky uhradíte v Zásielkovni, kuriérovi, lebo na pošte najčastejšie v hotovosti. Dobierka je spoplatnená sumou 1€.

Pri osobnom doručení pre PSČ 90301, alebo osobnom vyzdvihnutí v našej predajni VÁŽKA je možná úhrada zásielky aj v hotovosti voči bločku z pokladnice, prípadne platobnou kartou, alebo mobilnou aplikáciou v telefóne.

Štandardne a automaticky zasielame faktúru k objednaným produktom elektronicky. Ak požadujete faktúru priložiť k tovaru aj v papierovej podobe, zaškrtnite prosím možnosť priložiť faktúru aj v tlačenej podobe v kroku "Poštovné" v spodnej časti, nad súhlasom s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov.