Žijeme podľa vety: "Užitoční sebe - užitoční tebe". Čo je dobré pre mňa a moju rodinu, môže byť aj pre teba a tvojich blízkych, pre naše mesto aj našu planétu.

Popri ŠPAJZKE prevádzkujeme aj VÁŽKU - darčekovú predajňu a e-shop.

Kamenný obchodík s darčekovým a tabakovým sortimentom bol v Senci na rohu Lichnerovej a Kováčskej ulice od nepamäti, no od mája 2020 sa volá VÁŽKA a má nového majiteľa. Vedľa VÁŽKY máme už niekoľko rokov bezobalový obchodík ŠPAJZKA a mohlo by sa zdať, že darčeky, obaly, tabak a cigarety, nie sú práve vzorom, ako vytvárať menej odpadu. No práve to nás na tom priťahuje. Všetci sa učíme a každý z nás, viac či menej, prispieva k znižovaniu tvorby odpadu v našich životoch doma, či v práci. Radi by sme preto aj našim zákazníkom VÁŽKY ukázali a spoločne sa naučili, ako sa dá aj pri takomto nákupe viac prihliadať na ekológiu, ako a prečo odpad triediť a recyklovať, prečo nehodiť "špak" len tak na zem, prípadne prečo sa zúčastniť dobrovoľníckej akcie na zbieranie odpadu v prírode. Bude to dlhá ale snáď užitočná cesta a spoločne sa budeme tešiť z každého drobného úspechu. 

V darčekovej predajni VÁŽKA ponúkame darčekové kazety s vínom, alkoholom, či potravinami a drogériou, v sortimente máme špeciálne a výnimočné cukrovinky, rôzne produkty aromaterapie, ale aj spomínané tabakové produkty, cigary a príslušenstvo k nim.

VÁŽKA e-shop vznikol v januári 2021 v náročnej pandemickej situácií v čase lockdownu a sprísňujúcich sa obmedzení, ako reakcia na znižujúci sa počet zákazníkov v predajni. Naviac sme začali ponúkať službu doručenia našich darčekov a blahoprianí, pretože príležitostí na spoločné stretnutia rodín a priateľov bolo zrazu menej. Tieto naše služby sú čoraz obľúbenejšie a tak postupne ponuku rozširujeme a snažíme sa promtne reagovať na vaše postrehy, návrh a požiadavky.

Vaše potreby a vaša spokojnosť nás robí užitočnejšími.

Ďakujeme vám za to!

Obchodný tím VÁŽKA